Během letních prázdnin 2017 jsme se s dětmi vypravili na pěti denní tábor na Seč.

Hned první den jsme šli po obědě k vodě , která se nachází asi 50 metrů od hotelu. Celé odpoledne jsme se koupali a hráli jsme ve vodě nejrůznější hry. Rozdělili jsme se také do třech skupin, ve kterých budeme po celou dobu na táboře plnit nejrůznější úkoly. Po večeři jsme se pustili do malování triček. Ještě před večerkou jsme se vydali na procházku okolo vodní nádrže Seč.

V úterý dopoledne jsme vyrazili na zříceninu hradu Oheb. Cestou jsme plnili další úkoly do táborového pětiboje. Odpoledne jsme opět strávili u vody. Půjčili jsme si šlapadla. Před večeří jsme si ještě ověřili znalosti v kvízu.

Středeční den jsme strávili na celodenním výletě. Vyrazili jsme na hrad Lichnice.  Navštívili jsme zde podzemí, z vyhlídky se nám naskytl krásný pohled do okolí. Někteří z nás si zde zakoupili různé upomínkové předměty, někdo si dokonce zkusil vyrazit vlastní minci. Ještě před večeří jsme se stihli vykoupat. Večer jsme strávili v hotelu hraním her – pití coly, přenášení lentilek, poznání ostatních podle hlasu a židliček. Ještě chvilku jsme měli diskotéku, ale protože jsme byli po náročném dni unaveni, šli jsme brzy spát. V deset hodin již všichni spokojeni oddychovali

Čtvrteční den jsme strávili sportovně. Po snídani jsme se vydali do lesa, kde jsme si zahráli postřehovou hru, podlézali jsme a přeskakovali jsme lano. Po obědě nás čekal kvíz, který byl zaměřen na znalosti o jednotlivých účastnících tábora a také jsme se opět koupali, bohužel nás z vody vyhnal déšť, a tak jsme po dobu, co pršelo hráli společenské hry. Když se počasí umoudřilo, vypukla mezi chlapci a dívkami vodní bitva. Po dobré večeři jsme ještě chvíli hráli hry. Poté kluci sehnali dřevo na oheň a opekli jsme si buřty. Večer nás čekala ještě noční hra.

Poslední den proběhlo závěrečné vyhodnocení táborového pětiboje. Všichni jsme získali diplom za absolvování stezky odvahy, dále vyhlášeni nejlepší z celotáborového hodnocení. Pak již všichni za získané body obdrželi „peníze“, které mohli využít k nákupu zboží v našem táborovém stánku. Na závěr nás čekala ještě odměna v podobě zmrzlinového poháru. Pak již zbývalo pouze rozloučit se s hotelem a pláží a mohli jsme se vydat na cestu domů. Do Pardubic jsme dorazili po sedmnácté hodině a rodiče již na nás čekali.