První pondělí po návratu z tábora jsme s Multiklubem vyrazili do lanového parku na Cihelně. Užili jsme si skákání na trampolíně, menší z nás i na skákacím hradu.

Ve čtvrtek téhož týdne jsme vyrazili na výlet do Slatiňan. Prošli jsme se zámeckým parkem, navštívili jsme Kočičí hrádek, vylezli jsme na rozhlednu Bára a zacvičili jsme si ve venkovní tělocvičně. Náš výlet jsme zakončili v cukrárně, kde jsme si pochutnali nejen na zmrzlině, ale také zákuscích.

V pondělí 14.8.  jsme navštívili sportovní park, vyzkoušeli jsme nejrůznější disciplíny.

V pondělí 21. 8. jsme vyrazili do bludiště. Procházeli jsme kukuřičným polem a hledali jsme písmenka do tajenky. Byli jsme velmi úspěšní a všem se nám to podařilo.

Ve čtvrtek 24. 8. jsme se vydali na náš poslední prázdninový výlet. Tentokrát se naším cílem stala Praha. V hlavním městě jsme navštívili Petřínskou rozhlednu, Bludiště, Pražský hrad a nezapomněli jsme ani na Karlův most, který nás z celé Prahy zaujal asi nejvíce.

V pondělí 28. 8. jsme se v parku Na Špici rozloučili s prázdninami. Opekli jsme si buřty a společně jsme zavzpomínali na nejhezčí zážitky z prázdnin.